CROCUS  2024

Ultra processed food

Εργαστήρι δημιουργικής γραφής : από την ανάγνωση …στη συγγραφή

Διάκριση του σχολείου μας στον Πανελλήνιο διαγωνισμό Αφίσας «Βιώσιμη τροφή- Βιώσιμος πλανήτης- Γίνε η ΑΡΧΗ»!

Απονομή ευρωπαϊκής ετικέτας ποιότητας στο σχολείο μας

Με χαρά πληροφορηθήκαμε από την Ευρωπαϊκή επιτροπή του eTwinning ότι στο σχολείο μας απονεμήθηκε η ευρωπαϊκή ετικέτα ποιότητας για το πρόγραμμα «Mystery in nature» το οποίο υλοποιήθηκε την περσινή σχολική χρονιά με τους μαθητές και τις μαθήτριες του Α2 και υπεύθυνη καθηγήτρια την κα. Αθανασία Παπαχρήστου. Η διάκριση αυτή αποδίδεται…

το άρθρο συνεχίζεται

Ευχαριστήρια επιστολή του τμήματος Ψυχολογίας του Α.Π.Θ. για τη συμμετοχή του σχολείου μας σε ερευνητικό πρόγραμμα