CROCUS  2024

Ultra processed food

Εργαστήρι δημιουργικής γραφής : από την ανάγνωση …στη συγγραφή

Διάκριση του σχολείου μας στον Πανελλήνιο διαγωνισμό Αφίσας «Βιώσιμη τροφή- Βιώσιμος πλανήτης- Γίνε η ΑΡΧΗ»!

Ψηφίστε τη συμμετοχή του σχολείου μας!

Ψηφίστε ΕΔΩ

Το σχολείο μας 1ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων-Οδυσσέας Ελύτης
συμμετέχει στο Bravo Schools,τον Πανελλήνιο Σχολικό Διαγωνισμό για τους 17 Παγκόσμιους Στόχους Βιώσιμης Ανάπτυξης στον οποίο καταγράφονται οι προτάσεις των μαθητών για  τη δημιουργία ενός καλύτερου κόσμου!

Ψηφίστε τώρα τις καλύτερες πρωτοβουλίες & δράσειςμε στόχο την επιβράβευση των σχολικών προτάσεων.

Ενημερωθείτε & αναδείξτε τις καλύτερες πρακτικές για να ενταχθεί το σχολείο μας στο  Δίκτυο Πρεσβευτών των 17 Στόχων Βιώσιμης Ανάπτυξης ως κέντρο ενημέρωσης και αφύπνισης της τοπικής μας κοινότητας.

Για να πετύχουμε τον στόχο αυτό, είναι σημαντική η ανάδειξη και η στήριξη των δράσεων απ’ όλους!

Διάρκεια ψηφοφορίας από 5/6 έως 15/6

Ψηφίστε ΕΔΩ