CROCUS  2024

Ultra processed food

Εργαστήρι δημιουργικής γραφής : από την ανάγνωση …στη συγγραφή

Διάκριση του σχολείου μας στον Πανελλήνιο διαγωνισμό Αφίσας «Βιώσιμη τροφή- Βιώσιμος πλανήτης- Γίνε η ΑΡΧΗ»!

Μάθημα σε ενήλικες- EduWeb project_2

Την Πέμπτη 4 Απριλίου πραγματοποιήθηκε το 2ο μάθημα της ομάδας EduWeb του σχολείου μας. Οι μαθητές οργάνωσαν και παρουσίασαν, με την καθοδήγηση της καθηγήτριας τους κ. Παπαχρήστου Αθανασίας, στους ενήλικες εκπαιδευόμενους τον τρόπο εγκατάστασης του Viber στο κινητό και στον υπολογιστή καθώς και τις δυνατότητες χρήσης αυτής της εφαρμογής. Κατά τη διάρκεια του μαθήματος οι εκπαιδευόμενοι είχαν την ευκαιρία να λύσουν απορίες τους και να ενημερωθούν σχετικά με τη χρήση τόσο της συγκεκριμένης εφαρμογής όσο και αντίστοιχων, όπως το messenger.

γενιές κινητών...