Εκδήλωση για την απονομή των βραβείων eTwinning στους μαθητές μας

Την Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου 2015 στο κινηματοθέατρο του Δήμου Αμπελοκήπων «Αλέξης Μινωτής» πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση που οργανώσαμε για την απονομή των βραβείων και των δώρων που η Εθνική Υπηρεσία Υποστήριξης eTwinning έστειλε στους μαθητές του σχολείου μας που διακρίθηκαν με το 1ο βραβείο στον 10ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό eTwinning.

Ήταν μια συγκινητική τελετή καθώς η ομάδα συγκεντρώθηκε ξανά μετά από καιρό, επειδή κάποια από τα  μέλη της συνεχίζουν τη φετινή σχολική χρονιά τη διαδρομή τους στο Λύκειο. Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία της η σχολική σύμβουλος Φιλολόγων, Νικολίνα Κουντουρά. Παρακάτω μπορείτε να παρακολουθήσετε την παρουσίαση του προγράμματος στην οποία περιλαμβάνονται και κάποια από τα βιντεάκια που δημιουργήθηκαν κατά τη διάρκειά του.